365

Вистава «365» — це спільний проект ХНАТОБу і театру «Прекрасні Квіти».

В основі сюжету — історія скрипаля, який відривається від батьківського гнізда і пізнає всі радощі і тяготи самостійного життя. Він зустрічає свою любов, проходить ряд труднощів на шляху до свого щастя і мимоволі стає спостерігачем картини життя сьогоднішнього суспільства.

Вистава «365» буде говорити з глядачем на сучасній мові і на актуальні теми. Поєднуючи в собі елементи гротеску і сатири, спектакль торкнеться загальнолюдські проблеми, де кожен глядач зможе побачити віддзеркалення власної повсякденності. «Времена года» А. Вівальді та А. П’яццолли у виконанні камерного оркестру стануть тут лейтмотивом життя простих людей, з їх страхами, ілюзіями, фобіями і розчаруваннями. У фірмовому безсловесному жанрі «Прекрасних Квітів» через призму сюрреалізму будуть розкриті найбільш нагальні теми соціуму і просто окремої людини.

Соло на скрипці, а також одну з ролей у виставі виконає талановитий український музикант, який вже довгий час працює у Відні і грає з багатьма відомими оркестрами та музикантами — Михайло Захаров.

Диригент і музичний керівник проекту Юрій Яковенко — один з найпрофесійніших і креативних музикантів нашого міста.

автори ідеї і режисери: Артем Вусик і Ігор Ключник

в ролях: Оксана Черкашина, Артем Вусик, Ігор Ключник, Армен Калоян, Олександр Кривошеєв, Дмитро Третяк, Костянтин Васюков, Андрій Бенаніїн, Богдан Синявський

соло на скрипці: Михайло Захаров (Австрія)

диригент і музичний керівник проекту: Юрій Яковенко

місце: велика сцена «ХНАТОБу» — вул. Сумська, 25
художник: Ольга Турута-Прасолова
художник по світлу: заслужений працівник культури України Володимир Мінаков

тривалість: 1 година 30 хв.Відгуки

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *